Nowinki

Witryna w trakcie gruntownej przebudowy.

Zapraszamy w późniejszym terminie.

tel. kom.  +48 608391309

 

   W naszej ofercie dzięki współpracy z firmą Action S.A. znajduje sie pełna gama serwerów ACTINA.

Kilka informacji odnośnie marki ACTINA:

     Właścicielem marki Actina jest działająca na rynku od 1991 r. firma ACTION S.A. , jeden z największych dystrybutorów i producentów sprzętu IT w Polsce. ACTION jest Spółką notowaną na GPW - Gazeta Giełdy Parkiet uznała jej debiut za jeden z najlepszych w 2006 roku. Jest ona jednocześnie jedną z najdynamiczniej rozwijających się i cieszących się zaufaniem inwestorów spółek w swojej branży notowanych na GPW. ACTION S.A. jest członkiem Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych i od początku stosuje zasady Ładu Korporacyjnego. Spółka jest firmą dominującą w Grupie Kapitałowej ACTION, która w 2008 roku Grupa Kapitałowa ACTION wypracowała 2 344 mln zł przychodu przy zysku netto na poziomie 33,8 mln zł.

     Centrala Spółki mieści się w Zamieniu pod Warszawą. Na sieć sprzedaży Action, składają się również trzy oddziały zlokalizowane w Katowicach, Krakowie i Wrocławiu oraz sieć partnerów regionalnych i dealerów.

     Pierwsze komputery marki Actina trafiły do sprzedaży w 2001 roku. Od tego czasu ACTION stale wzbogaca i rozszerza ofertę, koncentrując się głównie na zaawansowanych technologiach, a od 2006 roku oferuje użytkownikom rodzinę profesjonalnego oprogramowania do zdalnego i lokalnego zarządzania komputerami w sieci oraz ich zasobami: Actina Data Manager (ADM), Actina Diagnostic Soft (ADS) oraz Actina Remote Management Software (ARMS).

     W 2006 roku firma uruchomiła linię produkcji serwerów Actina Solar, uzupełniając tym samym ofertę komputerów skierowaną do klienta korporacyjnego i ośrodków akademickich. Producent oferuje Klientom szeroką gamę serwerów certyfikowanych do współpracy z Windows Server 2003, Windows Server 2008, Suse Linux Enterprise Server oraz RedHat Enterprise Linux. Serwery wspierają również wirtualizację w oparciu o technologię firmy VMware oraz serwer XEN firmy Citrix. Serwery obsługują czterordzeniowe procesory Intel® Xeon®.

     W ofercie serwerów Actina Solar znajdują się zarówno rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dla instytucji wymagających ogromnych mocy obliczeniowych. ACTION S.A. jest obecnie największym dostawcą kompleksowych systemów serwerowych w obszarze HPC (High-Performance Computing) dla polskich środowisk naukowych. Na swoim koncie posiada takie prestiżowe wdrożenia jak klaster obliczeniowy dla TASK (Gdańsk), składający się z 336 serwerów, jeden z najszybszych klastrów w regionie Europy Środkowej oraz najszybszy w Polsce.

Dlaczego warto wybrać produkty Actina Solar?

  • Stawiamy na jakość rozwiązań i najwyższy poziom obsługi klienta.
  • Serwery Actina Solar są projektowane i budowane przez zespół inżynierów z 15-letnim doświadczeniem, który zaprojektował największe superkomputery w Polsce.
  • Zdobywamy certyfikaty zgodności z systemami operacyjnymi i rozwiązaniami wirtualizacyjnymi oraz prowadzimy zaawansowane pomiary wydajności.
  • Serwery Actina Solar posiadają certyfikaty: Microsoft, Novell (Suse Linux),Red-Hat i VMware. Dział Badań i Rozwoju zapewnia produktom dostęp do najbardziej zaawansowanych technologii oraz pełną kompatybilność z dostępnymi systemami operacyjnymi.
  • Jako jedni z pierwszych wprowadzamy najnowsze rozwiązania na polski rynek i, przy zachowaniu wysokiej jakości, proponujemy nasze produkty w atrakcyjnych cenach.
  • Posiadamy autoryzowaną sieć serwisową, złożoną z 16 partnerów, działającą na terenie całego kraju, która dla serwerów Actina Solar świadczy usługi w reżimie: naprawa ON-SITE, czas naprawy 48 godz. w dni robocze.
  • Dla najbardziej wymagających klientów oferujemy zaawansowane opcje gwarancyjne i serwisowe.WYBIERZ MODEL DLA SWOICH POTRZEB I SKONTAKTUJ SIĘ


KONFIGURATOR SERWERÓW ACTINA

Search

Kontakt

Biuro Obsługi klienta
czynne Pn-So

tel.       32 280 15 77
tel./fax 32 280 15 77
tel.kom. +48 608 391 309
tel.kom. +48 667 992 240
e-mail:
biuro [at] pcsystem.com.pl
gg: 405253
Skype: CentrumIT

 

Początek strony